:) FORUM 67 (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010 © Copyright by frm67® Tüm Haklar saklıdır.

AnasayfaanasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MOKOKO Forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
star
starSalı Şub. 09, 2010 1:16 pm
star
starSalı Şub. 09, 2010 1:14 pm
star
starSalı Şub. 09, 2010 1:13 pm
star
starSalı Şub. 09, 2010 1:11 pm
star
starSalı Şub. 09, 2010 11:02 am
star
starSalı Şub. 09, 2010 10:58 am
star
starC.tesi Ekim 31, 2009 12:54 pm
star
starPaz Ekim 18, 2009 11:57 am
star
starPaz Ekim 18, 2009 11:56 am
star
starPaz Ekim 18, 2009 11:53 am
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

KaRaDeniZ FırTıNasI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
RuzqaR
ღ°•.Er.•°ღ
ღ°•.Er.•°ღ
RuzqaR

Yaş : 34 Kayıt tarihi : 15/12/08 Mesaj Sayısı : 191 Nerden : BurD@N

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 8:26 pm

'Hedefimiz 4 maçta 12 puan'

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, ikinci yarıda oynadıkları 4 maçta 8 puan hedefine ulaştıklarını belirterek, "Şimdi önümüzdeki 4 maçta 12 puan hedefliyoruz" diye konuştu.

Trabzonspor, Beşiktaş beraberliğinin ardından hafta sonu oynayacağı Denizlispor maçını düşünmeye başladı. Kendi sahasında oynayacağı maçı kayıpsız geçmeyi planlayan bordo - mavili takımda kart cezalısı olan Umut'un yerine bu maçta Alanzinho'nun, Hüseyin'in yerine ise Serkan'ın görev yapması bekleniyor. Hafta içerisinde yapılacak çalışmalarla bu futbolcuları Denizlispor maçına hazırlayacak olan Yanal'ın, Gineli İbrahima Yattara ve Brezilyalı Alanzinho ile özel görüşmeler yapması bekleniyor. Yattara'ya formsuzluğunun gerekçelerini soracak olan Yanal'ın, Beşiktaş maçında 45 dakika sahada kalmasına karşın bekleneni veremeyen Alanzinho'dan ise daha istekli olmasını ve bireysel futbolunu biraz daha azaltmasını isteyeceği öğrenildi.
"4 MAÇTA 8 PUAN HEDEFİMİZ TUTTU"
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener ise sezonun ikinci yarısında topladıkları 8 puanla hedeflerine ulaştıklarını belirterek, "İkinci yarıdaki 4 maçta, 8 puan hedefliyorduk ve bu hedefimize ulaştık. Özellikle son Beşiktaş maçında savunma oyuncularımızın performansı çok üst düzeydeydi. Trabzonspor olarak bundan sonraki maçlarımızı daha konsantre oynayarak, ligdeki zirve yarışımızı sürdürmek amacındayız. Biz maçları periyot periyot düşünüyoruz. Şimdi önümüzde Denizlispor, Antalyaspor, Konyaspor ve Galatasaray'la oynayacağımız 4 maç var. Bu 4 maçtan, 12 puan almayı hedefliyoruz. Burada önemli olan düşüncelerimizi sahaya yansıtabilmemiz ve zirve yarışını sürdürebilmemiz" diye konuştu.
Yener, hafta sonunda oynayacakları Denizlispor maçında çok iyi futbol oynayacaklarına inandığını da ifade ederek, "Beşiktaş maçından puan almak bizim için önemliydi ve bunu başardık. İki futbolcumuz ise cezalı durumu düştü. Umut ve Hüseyin bizim değerli oyuncularımız arasında yer alıyordu. Fakat Denizlispor maçında bu futbolcularımızın yerine oynayacak isimlerin de onları aratmayacağını düşünüyoruz. Çünkü bunları düşünerek kadroyu geniş tuttuk" şeklinde konuştu.
TRABZONSPOR DEPLASMANI SEVİYOR
Öte yandan Trabzonspor, bu sezon deplasmanda oynadığı 11 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik ve iki yenilgi alarak, topladığı 21 puanla deplasmanda oynanan maçlara göre hesaplanan puan durumunda zirvedeki yerini korudu. Bu puan durumunda en yakın rakibi Kayserispor'un 5 puan önünde zirvede yer alan Trabzonspor söz konusu maçlarda, 16 gol atarken kalesinde ise 10 gol gördü.
RuzqaR
ღ°•.Er.•°ღ
ღ°•.Er.•°ღ
RuzqaR

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 4:12 pm

Yattara'ya Fransa'dan dev teklif!
Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'ya teklif yağmuru devam ediyor.
Real Madrid ile anılan, Paris Saint-German, Roma ve Al Ahly gibi takımların transfer girişiminde bulunduğu Yattara için son olarak Marsilya'nın, bordo - mavili kulübe teklifte bulunduğu öğrenildi. Ancak bu teklifi hemen reddeden Trabzonspor yönetimi, teknik direktörlüğünü Eric Gerets'in yaptığı Fransız kulübüne, 'Sezon sonunda görüşebiliriz' mesajını iletti.
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, şu anda Yattara'ya çok ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Profesyonel bir takımız, Yattara'da profesyonel bir futbolcu. Onun için teklif gelmesi gayet normal. Ama bizim sezon sonuna kadar Yattara'ya çok ihtiyacımız var. Yattara takımın şu anda direkt elemanıdır. Dolayısıyla onla alakalı transfer girişimlerini dondurduk" diye konuştu. Alioğlu, sezon sonunda gelecek transferleri için ise, "Yattara'yı değerini bulduğumuzda satabileceğimizi daha önce söylemiştik" diye konuştu.
RuzqaR
ღ°•.Er.•°ღ
ღ°•.Er.•°ღ
RuzqaR

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 4:13 pm

Egemen iddialı konuştu!
Trabzonspor'un savunma oyuncusu Egemen Korkmaz, ligde şampiyon olabileceklerini ve bu konuda en şanslı takım olarak kendilerini gördüklerini söyledi.
Egemen Korkmaz, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, sezon sonuyla ilgili şimdiden büyük konuşmak istemediğini belirterek, "Şampiyon olabiliriz. Açıkçası bu konuda en şanslı takım olarak kendimizi görüyorum. Ama kesin olacağız diye şartlanmamak gerekiyor" dedi.

Şampiyonluğa şartlanıldığı zaman maçlara daha farklı şekilde hazırlanıldığını ifade eden Egemen, "Böyle olunca bu baskıyı kaldıramayanlar olabilir. Başkanımızın görüşüne katılıyorum. İlk hedef Avrupa Kupaları ama şampiyon olursak da 'hayır' demeyiz. İnşallah her şey beklediğimiz gibi olur" diye konuştu.

Sezon başı koydukları hedef doğrultusunda ilerlediklerini dile getiren Egemen, şöyle devam etti: "Her maçı tek tek değerlendiriyoruz. Şimdi önümüzde Denizlispor maçı var. Bu müsabakaya da diğerleri gibi hazırlanacağız. Farklı bir motivasyon olmayacak. Ancak kağıt üzerinde favori gözükmemiz aldatıcı olmasın. Ligde her takım birbirini yenebiliyor. Bunun örneklerini çok gördük. Onun için ciddiyetten taviz vermeden sonuca gitmeye çalışacağız. Sonuç olarak Trabzonspor her maça kazanmak için çıkar. Zaman zaman iyi, zaman zaman kötü oynuyoruz. Bazen iyi oynayıp puan kaybediyoruz, bazen de kötü oynayıp puan anlamında hedefe ulaşabiliyoruz. Ama bizim bir standardımız var. Mücadeleci yapımızdan asla taviz vermiyoruz. En kötü oynadığımız maçta bile mücadele gücümüz yüksek oluyor."
BEŞİKTAŞ MAÇI
Beşiktaş maçında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Egemen, "Oyunun genelinde bugüne kadar sergilediğimiz olumlu futbolu yansıtamadık. Öne geçtikten sonra daha geride rakibimizi karşılamaya başladık. Skoru buna rağmen koruyabilirdik. Beşiktaş muhteşem oynayarak beraberliği elde etti düşüncesine de katılmıyorum. Net bir gol pozisyonları yok. Sadece duran toplarla gol aradılar. Arkamıza atılan paslarla veya bizi geçerek kaleciyle karşı karşıya kalamadılar" dedi.

Egemen, takım olarak savunma yapmaya çalıştıklarını ifade ederek, "Atakları karşılarken biz, gol atarken diğer oyuncular ön plana çıkıyor ama bizim takımımızda savunma, orta saha veya hücum ayrımı bulunmuyor. Takım olarak mücadele ediyoruz. Umut'un, ben ve Song'un arkasından top çıkardığı oluyor. Bizim de yan toplarda gol aradığımız anlar var. Hocamız da hep aynı şeyi söylüyor. Bizim müdafaamız en uçtaki oyuncudan başlıyor. Bu konuda takım olarak başarılı olduğumuzu düşünüyorum" diye konuştu.
"DİĞER OYUNCULAR BİZE İMRENİYOR"
Maç sonları kolbastı oynamanın kendilerine büyük bir zevk verdiğini anlatan Egemen, sözlerini şöyle sürdürdü: "Maç önceleri, 'inşallah bu maçı kazanır da yine hep beraber kolbastı oynarız' diye dua ediyorum. Kolbastıyı çok seviyorum. Arkadaşlarım, akrabalarım, tanıdığım futbolcular bana hep kolbastıyı soruyorlar. Aynı zamanda imreniyorlar. Bazı futbolcu arkadaşlarım beni arayarak 'sizin maç bitse de kolbastı oynamanızı izlesek' diyorlar. Farklı bir takımdaki futbolcu, müziği dinlemek ve o oyunu görmek için maçımızı izliyor. Biz de elimizden geldiğince, doğal olarak sevincimizi yansıtıyoruz. Kazandığımız sürece böyle devam edecek."

Egemen, taraftarla arasında özel bir bağın bulunduğunu kaydederek, "Taraftarların beni çağırmaları güzel bir duygu. Ben de onlara yakınım. Son iki maçtır ortak bir şekilde hareket etmemiz bundan. Eski takımımda da bu tür davranışlarım vardı. Özellikle kazanılan bir maçın ardından kocaman bir stadyumun benim hareketlerimle coşması inanılmaz büyük bir mutluluk" dedi.
MadMAN™
.•°ღ Adminღ °•.
.•°ღ Adminღ °•.
MadMAN™

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 5017 Nerden : Zonguldak/MERKEZ

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:08 pm

bunlar mı fırtına Razz pehhhh
https://frm67.yetkinforum.com
RuffRyders
ღ°•.V.İ.P Otel.•°ღ
ღ°•.V.İ.P Otel.•°ღ
RuffRyders

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/12/08 Mesaj Sayısı : 3000 Nerden : ZONGULDaK/Merkez

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 3:12 pm

fırtına diner yaw ne fırtınası
MadMAN™
.•°ღ Adminღ °•.
.•°ღ Adminღ °•.
MadMAN™

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 6:34 pm

dındı Very Happy denızlı 2 caktı Very Happy
İrfanCansiz
ღ°•.Zirvedeki Mod.•°ღ
ღ°•.Zirvedeki Mod.•°ღ
İrfanCansiz

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 933 Nerden : TrabZONguLdak

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 8:23 pm

biz çakdırdık hehe .Very Happy
MadMAN™
.•°ღ Adminღ °•.
.•°ღ Adminღ °•.
MadMAN™

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 8:53 pm

helal sıze ozman Very Happy
RuffRyders
ღ°•.V.İ.P Otel.•°ღ
ღ°•.V.İ.P Otel.•°ღ
RuffRyders

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/12/08 Mesaj Sayısı : 3000 Nerden : ZONGULDaK/Merkez

KaRaDeniZ FırTıNasI Vide
MesajKonu: Geri: KaRaDeniZ FırTıNasI   KaRaDeniZ FırTıNasI I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:04 pm

Very Happy Very Happy

KaRaDeniZ FırTıNasI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası